arrow
stuux logo

Yenilikçi Yüksek Teknoloji
Çözümleri

stuux logo

Performans odaklı

BOXX TÜRKİYE, BOXX ürünlerini 10 yıldan fazla bir süredir siz müşterileri ile buluşturmaktadır. Sektörde doğan ihtiyaçlara daha hızlı ve uygun maliyetli çözümler sunabilmek adına ise 2019 yılında kendi yerli iş istasyonu ve server markası olan STUUX'u yaratmıştır.

Sektördeki 10 yıldan fazla birikimimizle, her bir bileşeni özenle seçilerek ve birbirleri ile uyumluluğu bir çok test sürecinden geçirilerek oluşturulan STUUX iş istasyonları ve GPU server sistemleri pek çok firma, kurum ve son kullanıcıda aktif olarak kullanılmaktadır.

stuux logo

Performans Odaklı Stratejik
Ortaklıklar

boxxamdintelnvidiatruenasteradici
stuux logo

İş Akışınız için Amaca Yönelik Tasarlanmıştır

Mini

Kompakt iş istasyonu

medium

Yüksek genişleme iş istasyonu

xl

GPU Hesaplama - Derin öğrenme

GPU SUNUCU

GPU Hesaplama - Derin öğrenme

Yüksek başarımlı iş istasyonları ve rafa monte sistemler.

Yüksek başarımlı iş istasyonları ve rafa monte sistemler.

stuux logo

Özelleştirilebilir sistemlerde 10+ yıllık tecrübe

işlemci logo

İş İstasyonları

Üretkenliği arttırmak için tasarlanan üst düzey iş istasyonlarını, Intel veya AMD işlemci seçenekleriyle oluşturabilir, kişisel uygulamalarınız ve iş akışınıza özel seçebiliriz.

gpu

GPU Sunucular

Derin öğrenme ve render farmlar için tasarlanmış, özel sıvı soğutmalı, çift işlemci ve 4 GPU destekli rafa monte STUXX GPU sistemlerini mutlaka test etmelisiniz.

Uzak Yönetim

Tüm sistemleri uzak yönetim ile kontrol edebilirsiniz. İş istasyonunuz yanınızdaymış gibi istediğiniz yerden çalışmanıza devam edebilirsiniz.

Renderfarm

İhtiyaçlarınız doğrultusunda, GPU veya CPU tabanlı renderfarmlarımız için doğru bir yapılandırma oluşturabilmek adına uzman desteğimizden yardım alabilirsiniz.

stuux logo

Sık SorulanSorular

Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bizimle
iletişime geçebilirsiniz.

arrow